Прихильники

четвер, 27 квітня 2023 р.

Арттерапевтична вправа "Наче рука сама малює..."

Коли кожного з нас вирвали з власного життя й перемістили в ситуацію глобальних військових дій та руйнувань,  психіка працює на межі своїх можливостей. Тож для стабілізації власного психічного стану пропоную використати досвід колег.


А саме однієї із засновниць арттерапії Едіт Крамер, яка перенесла важкі випробовування долі в Другій світовій війні, вижила й знайшла безліч арттерапевтичних методів для стабілізації та відновлення. Вона стверджувала, що сам процес створення мистецтва - вже лікування. Тому настав час нам брати до рук пензля, олівці чи маркери.

Сьогодні хочу запропонувати мотиви для малюнків, які стимулюватимуть процес самовідновлення. Це зображення, які мають просту систему повторювання, або їх можна називати стереотипним малюванням.

Чим нам допоможе цей арттерапевтичний процес:
1. Відновлення та відродження, саме так клітинка за клітинкою відновлюється наше тіло
2. Покращення діяльності центральної нервової системи
3. Контейнерування ваших складних емоцій: папір все витримає, навіть тоді, коли емоції страшні та руйнуючі

Що ж ми можемо малювати?

1.Повторення простих геометричних фігур
2. Повторення різних карлючок
3. Повторення ліній
4. Повторення штрихів
5. Повторення образів
6. Повторення слів


Намалювати прості повторюючі зображення - це краще, що Ви можете зробити для себе в гострій стадії стресу чи тривоги. Не обмежуйтеся в часі та матеріалах.  Просто малюйте.

Хочу нагадати, арттерапія - це ліки, які завжди є доступними, тому варто лише обрати вірні складові, пропорції, дозу й чудо відбудеться миттєво.



Джерело: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5295768663819166&set=a.668299236566155


Немає коментарів:

Дописати коментар

4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, із якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батьк...